چاپ
دسته: blog
بازدید: 1223
سمعک ضد آب


سمعک ضد آب ، این سمعک ها برای کسانی که در ناحیه ی اطراف گوش عرق می کنند و افرادی که در محیط های شرجی زندگی می کنند و برای جلوگیری از خرابی های مکرر توصیه می شود،البته بدانید اگر سمعک شما خراب شود در کمتر از یک روز تعمیر می شود. سمعک های ضدآب نسبت به آب و گرد و غبار محافظ هستند و طول عمر بسیار طولانی دارند.

قبل از خوابیدن سمعک خود را بیاورید و باطری ها را خارج کنید و تمام سمعک را با دستمال مخصوص تمیز کنید و بعد در باطری را تا صبح باز نگه دارید که، اگر رطوبتی ایجاد شده تا فردا بخار شود و از رطوبت گیرها استفاده کنید، این ابزار برای نگهداری سمعک در طول شب بسیار مناسب هستند این عوامل باعث می شود طول عمر سمعک شما بیشتر شود.


انواع سمعک های ضد آب


سمعک در انواع و سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی، سمعک نامرئی و تمام تجهیزات الکترونیک سمعک های ضدآب بر اساس شماره آی پی و درجه حفاظت تقسیم بندی می شود. این سمعک ها از لحاظ شکل و تکنولژی با دیگر سمعک ها یکسان هستند و هیچ برتری جز لایه ضد آب ندارند، سمعک های ضد آب برای سالمندان که امکان فراموش کردن درآوردن سمعک قبل از حمام را دارند بسیار مناسب است.

اگر سمعک در آب افتاد این مراحل را انجام دهید


1-بلافاصله آن را با پارچه کامل خشک کنید.
2- فیلتر سفید رنگ آن را درآورید.
3-باتری را از سمعک خارج کنید.
4- با سشوار سمعک را خشک کنید و دقت کنید که باد سشوار ملایم باشد.
5-چند ساعت از سمعک استفاده نکنید و در باتری باز بماند.
6- باز هم بر روی آن سشوار بگیرید که اگر رطوبتی باقی مانده بخار شود و بعد از انجام این مراحل می توانید از سمعک استفاده کنید.

نتیجه گیری

 

در سال های اخیر تقاضا برای سمعک های ضد آب بسیار افزایش قابل چشمگیری داشته است و شرکت های زیادی شروع به تولید این نوع سمعک ها داشته اند.