در هنگام گرفتن رژیم غذایی وگان چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ (بخش دوم)

در هنگام گرفتن رژیم غذایی وگان چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ (بخش دوم)، در ادامه بررسی تأثیرات رژیم وگان بر عملکرد و متابولیسم بدن، در این مقاله می خواهیم به موضوع کاهش خطر ابتلا به بیماری بپردازیم. شما می توانید با رعایت این رژیم غذایی، خطر ابتلا به بیماری را در خود کاهش دهید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: در هنگام گرفتن رژیم غذایی وگان چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ (بخش دوم)

در هنگام گرفتن رژیم غذایی وگان چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ (بخش اول)

در هنگام گرفتن رژیم غذایی وگان چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ (بخش اول)، ما در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم که رژیم غذایی وگان چه تأثیری در متابولیسم بدن شما دارد و چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: در هنگام گرفتن رژیم غذایی وگان چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ (بخش اول)

چند روش استفاده از آلوورا برای پوست (بخش اول)

چند روش استفاده از آلوورا برای پوست (بخش اول)، ژل آلوئه ورا در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست فاقد نسخه استفاده می‌شود چرا که این عصاره گیاهی دارای خواص ضد باکتریایی و ضد التهابی ای است که استفاده از آن به درمان آکنه کمک می‌نماید. تحقیقات نشان داده اند که آلوئه ورا دارای عملکردی همانند داروهای سنتی آکنه است. 

ادامه مطلب: چند روش استفاده از آلوورا برای پوست (بخش اول)

چند روش استفاده از آلوورا برای پوست (بخش دوم)

چند روش استفاده از آلوورا برای پوست (بخش دوم)، مردم می‌توانند آلوئه ورا را به ضایعات آکنه موجود بر روی صورت و سایر قسمت‌های بدن خود بمالند. مطالعه انجام شده در این زمینه گزارش داده است که ترکیبی از کرم ترتینوئین، داروهای رایج آکنه و کرم آلوئه ورا در افراد مبتلا به آکنه خفیف تا متوسط به نحو موثری باعث التیام ضایعات آکنه می‌گردد. این ماده دارویی می‌تواند به تنهایی یا در ترکیب با سایر محصولات طبیعی مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله، ما چند روش ممکن برای استفاده از آلوئه ورا و سایر محصولات طبیعی را که به التیام آکنه کمک می‌کنند ارائه خواهیم نمود.

ادامه مطلب: چند روش استفاده از آلوورا برای پوست (بخش دوم)

آشنایی با 7 منبع غذایی سرشار از پروتئین

آشنایی با 7 منبع غذایی سرشار از پروتئین، اکثر افراد بالای ۱۸ سال، احتیاج دارند تا ۱۰ الی ۳۵ درصد از کالری دریافتی روزانه‌شان، از پروتئین‌ها تأمین شود. هنگامی که پروتئین مصرف می‌کنید، بدن شما آنرا به آمینو اسیدها تجزیه می‌کند. ۹ آمینو اسید ضروری وجود دارد که بدن شما قادر به سنتز آن نیست. بنابراین خیلی مهم است که این ۹ آمینو اسید را از برنامه‌ی غذایی‌تان در طول روز تأمین کنید. بهترین منابع پروتئین، تمام این ۹ آمینو اسید را دارا هستند. این مواد پروتئینی بنام پروتئین‌های با‌ارزش بیولوژیکی بالا، یا پروتئین کامل شناخته می‌شوند. همچنین حاوی مواد مغذی دیگری هم هستند. در این مطلب، با ۷ منبع برتر پروتئین آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب: آشنایی با 7 منبع غذایی سرشار از پروتئین